• SJO WTTC JO13-1G VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Heida, JohanOverige stafTeammanager
    Visser, SybrenOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Heida, DjurreTeamspeler
    Ruiter, SabrinaTeamspeler
    Verweij, DamianTeamspeler
    Vries, Lars deTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 okt. 10:30SJO WTTC JO13-1 - ST Donkerbroek/Makkinga JO13-2GSportpark De Kobunder
    26 okt. 10:30SJO WTTC JO13-1 - BEW JO13-1GSportpark De Kobunder
    2 nov. 10:00ST Donkerbroek/Makkinga JO13-1 - SJO WTTC JO13-1Sportpark Oosteinde
    9 nov. 10:30SJO WTTC JO13-1 - SJO Stellingwerven JO13-3Sportpark De Kobunder
    16 nov. 11:00HHCombi JO13-1 - SJO WTTC JO13-1Sportpark Aan De Drift
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 okt.FC Oldemarkt JO13-1 - SJO WTTC JO13-13 - 5
    5 okt.SJO WTTC JO13-1 - Oldeholtpade JO13-18 - 2
  • Poulestanden SJO WTTC JO13-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO Stellingwerven JO13-344003533212
    2HHCombi JO13-144003433112
    3SJO WTTC JO13-144002762112
    4ST Donkerbroek/Makkinga JO13-144002222012
    5SJO J.V. Oostenburg JO13-23111810-24
    6Gorredijk JO13-23111711-44
    7Heerenveen JO13-3G4103625-193
    8Jubbega JO13-24022523-182
    9BEW JO13-1G2002212-100
    10FC Oldemarkt JO13-13003717-100
    11Oldeholtpade JO13-13003421-170
    12SJO Stellingwerven JO13-24004125-240

    Poulestanden SJO WTTC JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO WTTC JO13-13300204169
    2SJO Stellingwerven JO13-33201196136
    3Drachten JO13-33102317-143
    4Drachtster Boys JO13-33003217-150

    Poulestanden SJO WTTC JO13-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1St.Annaparochie JO13-200000000
    2Bargeres JO13-100000000
    3BEW JO13-1G00000000
    4FC Birdaard JO13-100000000
    5BSVV JO13-1G00000000
    6ST Donkerbroek/Makkinga JO13-2G00000000
    7DVC'59 JO13-100000000
    8DWP JO13-1G00000000
    9Eext JO13-100000000
    10Elim JO13-100000000
    11Fit Boys JO13-200000000
    12Friese Boys JO13-100000000
    13LAC Frisia 1883 JO13-300000000
    14FVV JO13-100000000
    15Gorecht JO13-200000000
    16Groninger Boys JO13-100000000
    17ST Havelte-Uffelte JO13-1G00000000
    18Jistrum JO13-1G00000000
    19Langezwaag Jo13-1G00000000
    20Lemmer vv JO13-100000000
    21SC Loppersum JO13-100000000
    22Marum JO13-200000000
    23MOVV JO13-1G00000000
    24MSC/Amslod JO13-200000000
    25Niekerk JO13-100000000
    26Nieuw Roden JO13-100000000
    27OKVC JO13-100000000
    28FC Oldemarkt JO13-100000000
    29ONS Sneek JO13-200000000
    30Onstwedder Boys JO13-1G00000000
    31Pekelder Boys JO13-100000000
    32Pesse JO13-100000000
    33Poolster JO13-100000000
    34QVC JO13-1G00000000
    35Raptim JO13-3G00000000
    36Rijperkerk JO13-100000000
    37Sellingen JO13-100000000
    38ST SGV/Froombosch JO13-100000000
    39SJO STEO JO13-100000000
    40SJO WIJC JO13-200000000
    41SJO WTTC JO13-100000000
    42SJO Warga WWS JO13-100000000
    43SJO ZVC '14 JO13-200000000
    44Tollebeek JO13-100000000
    45VAKO JO13-200000000
    46V en V'68 JO13-100000000
    47VIOD JO13-1G00000000
    48VIOS (O) JO13-100000000
    49Vitesse'63 JO13-1G00000000
    50Winsum JO13-2G00000000
    51WTOC JO13-1G00000000
    52Zuidhorn JO13-200000000
    53Zwartemeerse Boys JO13-100000000