• SJO WTTC VR2 zaterdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bijstra, JohannesTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Blaauw, JappieOverige stafTeammanager
    Oppedijk, Hille-JanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Schaaf, Berber v/dOverige stafTeammanager
    Veer, Doede van derOverige stafStandaard functie
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Jansen, MoniqueTeamspeler
    Nolles, YvetteTeamspeler
    Pander, FrancienTeamspeler
    Rooks, BiancaTeamspeler
    Rooks, IngeTeamspeler
    Rooks, TessaTeamspeler
    Schaaf, Berber v/dTeamspeler
    Speerstra, GrytsjeTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 sep. 19:00De Sweach VR1 - SJO WTTC VR2Sportpark De Boskfinnen
    26 sep. 14:30SJO WTTC VR2 - WTOC VR1Sportpark De Puster
    3 okt. 17:00Blauw Wit '34 VR2 - SJO WTTC VR2Sportpark Wiarda
    10 okt. 14:30SJO WTTC VR2 - Noordbergum VR1Sportpark De Puster
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 sep.FC Oldemarkt VR1 - SJO WTTC VR22 - 0
  • Poulestanden SJO WTTC VR2 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oerterp VR111006153
    2FC Burgum VR311004043
    3De Sweach VR111006333
    4WTOC VR111003213
    5ST Kootstertille/Drogeham VR100000000
    6ST ONT/Rottevalle VR100000000
    7SJO WTTC VR200000000
    8Blauw Wit '34 VR2100123-10
    9ST Drachtster Boys/Boornbergum'80 VR1100136-30
    10Drachten VR1100104-40
    11Noordbergum VR1100116-50

    Poulestanden SJO WTTC VR2 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Oldemarkt VR111002023
    2SJO WTTC VR2100102-20